Catering

Catering, rauty a hostiny U Šemíka

Rádi pro Vás zajistíme catering pro Vaši událost nebo uspořádáme hostinu či raut, ať již v prostorách naší restaurace nebo na atraktivním místě dle Vašeho výběru.

Naše společnost zajišťuje kompletní cateringové služby. Při realizaci cateringových akcí se opíráme o vlastní bohaté zkušenosti, které jsme získali během více než dvacetileté praxe v oboru. Příprava z kvalitních a čerstvých surovin je pro nás samozřejmostí. Všechna jídla se k vám dostávají v té nejlepší kvalitě a chuti.

Nabízíme uspořádání firemních akcí na míru, společenských i sportovních akcí, včetně rautů a cateringu, oslav narozenin, obchodních jednání, promocí, a to nejen v Praze.

Jsou vám k dispozici prostory naší restaurace, zahrádky i pensionu, nebo vám rádi pomůžeme s výběrem jiného vhodného prostoru pro vaši akci. Zajistíme pro vás pronájem prostor, ubytování, pronájem zařízení (např. party stanů), dopravu od veteránů po autobusy, služby fotografa, doprovodný zábavný či hudební program, průvodce a další... Budeme naslouchat vašim přáním, doporučíme nejlepší možná řešení, zajistíme bezproblémový průběh. Vaříme pochoutky české i světové kuchyně.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

 

Svatební tabule

Teplý i studený bufet

Coffee Break

 

Zahradní party

Firemní akce

Party na lodi

 

Reference 

Ministerstvo Financí ČR NKP Vyšehrad
Lékárny Dr. Max Mladá fronta DNES
Národní knihovna Celní správa ČR
Hochtief Česká televize
Vodafone Telefónica O2
La Taupe Ústav technické experimentální fyziky
ČVUT
VanCo Accon 
Aira  Alfa Rescue
King Charles Boutique Residence Bike Fun International
Council on International
Educational Exchange
Jipast
Rock Machine Bikes Divadlo Stuido Dva
Superior Bikes Univerzita Karlova
Gran Moravia Teamgym
Česká gymnastická federace